30% sleva s kódem CARNE30
47 hodnocení

Carne Labs Gutain 1500 120 tablet

Carne Labs Gutain je velmi silný přirozený stimulátor na podporu výkonnosti. Kombinace tří složek zajišťuje zvýšení výkonosti a zlepšení psychického pocitu během sportovní zátěže. Gutain 1500 se stal strategickým suplementem některých extraligových hokejistů, hokejistů NHL, cyklistů, triatlonistů, atletů, plavců, boxerů a vzpěračů.

 

Guarana extrakt: získáván ze semen rostliny Paulinia cupana, pěstované v Brazílii. Guarana extrakt obsahuje především kofein a menší množství theobrominu. Primárním farmakologickým efektem kofeinu je stimulace centrálního nervového systému. Mírně způsobuje urychlení činnosti, podporuje redukci tuku a působí diureticky. Na kofein vzniká celkem rychle tolerace, proto je vhodné vysadit pití kávy aspoň 3-5 dní před důležitým zápasem či závodem, aby byl dosažen maximální efekt preparátu. Studie poukazují, že kofein má přímý vliv na sílu.

Taurin: aminokyselina důležitá pro mnoho fyziologických mechanismů. Působí jako antioxidant a funkcí taurinu je napodobovat účinky inzulínu. Tato zajímavá aminokyselina je schopna stimulovat inzulínové receptory na povrchu buněk. Po stimulaci dostává buňka signál pro transport sacharidů a aminokyselin, což přispívá k syntéze svalové hmoty. Taurin je přidáván do sportovní výživy pro zlepšení svalové a duševní výkonnosti.

Inosin: patří do skupiny nukleotidových molekul, které jsou stavebními bloky DNA. Inosin snadno prostupuje buněčnou stěnou a podporuje uvolnění kyslíku z červených krvinek. Inozin má schopnost zvýšit kapacitu erytrocytů a vázat na sebe kyslík. Poprvé byl inosin použit sportovci na olympiádě v roce 1968 kvůli značným potížím závodníků ve velkých výškách. Zvyšuje schopnost transportovat kyslík do svalů, snižuje únavu a zvyšuje výkonnost. Za velmi specifických podmínek (nízká hladina ATP a O2) pomáhá zachovat normální metabolické funkce.

Skladem (>5 ks)
Značka: Carne Labs
550 Kč 491,07 Kč bez DPH
Kategorie: Stimulanty a anabolizéry
Hmotnost: 0.2 kg
Carne Labs Gutain
Tip
odeslání do druhého dne
Odeslání do druhého dne
na jakékoliv místo v ČR
Slevové akce
Mnoho výhod
pro naše dlouhodobé zákazníky
garance spokojenosti
Garance spokojenosti
přes 30 let na trhu

Doporučené dávkování:

 

1 tableta 40 minut před tréninkem.

 

Složení:

 

Guarana extrakt

Taurin

Inosin

Přidané látky:

  • Stearan hořečnatý
  • Hydrogenfosforečnan vápenatý

 

Upozornění: jedná se o doplněk stravy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: