30% sleva s kódem CARNE30
55 hodnocení

Carne Labs Fireball 120 tablet

Fireball obsahuje 10 aktivních látek, jejichž účinky se navzájem doplňují.

Skladem (>5 ks)
Značka: Carne Labs
660 Kč 589,29 Kč bez DPH
Kategorie: Stimulanty a anabolizéry
Hmotnost: 0.2 kg
Carne Labs Fireball
Novinka
odeslání do druhého dne
Odeslání do druhého dne
na jakékoliv místo v ČR
Slevové akce
Mnoho výhod
pro naše dlouhodobé zákazníky
garance spokojenosti
Garance spokojenosti
přes 30 let na trhu

L-arginin stimuluje imunitní systém, zvyšuje tvorbu kolagenu, podílí se na zvýšení svaloviny a na snížení obsahu tělesného tuku. Arginin napomáhá detoxikaci jater prostřednictvím neutralizace amoniaku, který může vznikat po extrémní zátěži a nedostatku sacharidů u nevhodných redukčních diet. Arginin napomáhá i v léčbě neplodnosti u mužů. Vysoké intravenózní dávky zvyšují hladinu růstového hormonu. V orální aplikaci je efekt nižší a bohužel se musí docilovat extrémní dávkou argininu a tím i vyšším výskytem nežádoucích účinků. Lidé trpící virovou infekcí by neměli arginin užívat.

HMB-hydroxy-methyl-butyrát funguje v organismu tak, že působí proti katabolickému hormonu kortizolu, který se tvoří v nadledvinkách. Kortizol je glukokortikoid, který je antagonistou androgenních steroidů, které působí v těle anabolizující projevy. Potlačení katabolických účinků je prospěšné pro kvalitní růst svalové hmoty. Kortizol působí na svalovou tkán katabolicky a na jaterní anabolicky. Dle výzkumů při podávání HMB, který vzniká z L-leucinu, při současném posilování dochází k většímu nárustu svalové hmoty než u cvičenců, kteří tento suplement neužívali.

Beta alanin je neesenciální aminokyselina, její suplementace vede ke zvýšení hladin karnozinu, který posouvá pH svalu do zásaditého prostředí. Beta alanin prostřednictvím tvorby karnozinu zlepšuje celkovou výkonnost, regeneraci a oddaluje únavu. Beta alanin se kombinuje s taurinem pro lepší synergický účinek.

Taurin je produktem odbourávání sirných aminokyselin, je to druhá nejčastěji se vyskytující aminokyselina ve svalovině. Taurin se podílí na mozkovém metabolismu zejména ve smyslu prevence křečových stavů, zvyšuje psychickou odolnost a výkonnost. Taurin je životně důležitý pro správné využitý sodíku, draslíku, vápníku a hořčíku a hraje významnou roli v doplňování ztrát draslíku v srdečním svalu. Do přípravku sportovní výživy je taurin přidáván pro zlepšení svalové i duševní výkonnosti.

Inozin patří do skupiny nukleotidových molekul, které jsou stavebními bloky DNA. Inozin snadno prostupuje buněčnou stěnou a podporuje uvolnění kyslíku z červených krvinek. Inozin má schopnost zvýšit kapacitu erytrocytů a vázat na sebe kyslík. Poprvé byl inozin použit sportovci na olympiádě v roce 1968, kvůli značným potížím závodníků ve velkých výškách. Inozin zvyšuje schopnost transportovat kyslík do svalů, snižuje únavu a zvyšuje výkonnost. Inozin za velmi specifických podmínek (nízká hladina ATP a O2) pomáhá zachovat normální metabolické funkce.

Kreatin monohydrát tato sloučenina je v současné době nejpopulárnějším doplňkem výživy, který se drží celosvětově na předním místě v prodejnosti. Kreatin je látka tělu vlastní a pro sportovce všech odvětví velmi důležitá. Kreatin patří z chemického hlediska mezi alifatické aminokyseliny a je derivátem glycinu. Kreatin se v organismu tvoří ze tří aminokyselin: methioninu, glycinu a argininu. Kreatin je z 95 % obsažen v kosterních svalech, kde je z 65 % fosforylován na kreatin fosfát. Kreatin fosfát slouží ve svalech pro rychlou regeneraci ATP, pro vyrovnávání pH a podílí se na růstu svalové hmoty.

Některé studie naznačují že kreatin může zvýšit aktivitu satelitních buněk navozujících svalovou hypertrofii za přítomnosti retence vody v buňkách. Ta je v buňkách je krátkodobá. Kreatin hraje velmi významnou roli při přenosu energie a tím pádem má přímý vliv na dynamiku, rychlost, sílu i vytrvalost. Především siloví sportovci zjistili výborné účinky kreatinu na sílu a objem svalu.

Kofein je purinový alkaloid. Používá se pro centrální psychostimulační působení a také pro efekt odbourávání tuku a jeho působení je výraznější v kombinaci uvedených látek v tomto složení. Kofein dočasně potlačuje únavu. Synefrin (Citrus Aurantium) je látka alkaloidní povahy, která se běžně vyskytuje v oplodí pomerančovníku (Citrus Aurantium). Protože je látka strukturálně blízká adrenalinu, má řadu účinků sympatomimetik. Působí centrálně stimulačně.

Synefrin je určitou legální alternativou efedrinu, ale nemá negativní centrální účinky jako efedrin. Synefrin specificky stimuluje adrenergní receptory (beta3), čímž dochází ke stimulaci lipidového metabolizmu bez vedlejších účinků. Tato látka se především používá k odbourávání tuku, snížení hmotnosti a zvýšení hladiny "dostupné" energie.

Vitamín B6 (Pyridoxin) je nutný pro metabolismus aminokyselin, ale i v metabolismu sacharidů i lipidů. V těle je metabolizován na pyridoxal fosfát a pyridoxamin fosfát tyto látky se uplatňují v široké škále metabolických reakcí.

 

 

Doporučené dávkování:

 

4 tablety 30-40 minut před fyzickou zátěží či tréninkem.

Nebo v době volna 1-2 tablety ráno po jídle a 1-2 tablety odpoledne.

 

4 tablety obsahují:

 

                                 L-Arginin-HMB

1200 mg

                                 Beta Alanin

1200 mg

                                 L-arginin báze

1200 mg

                                 Inozin

1200 mg

                                 Kreatin monohydrát

1200 mg

                                 Kofein

200   mg

                                 Citrus Aurantium            

(Synefrin 10 mg)

                                 B6

10 mg

 

Upozornění: jedná se o doplněk stravy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: