30% sleva s kódem CARNE30
54 hodnocení

Carne Labs Tribulus terrestris 120 tablet

Náš Tribulus je jedinečný výrobek obsahující jak látku tribulus terrestris, tak je doplněn o další tělu prospěšné látky a to zinek, chrom a selen.
Tribulus terrestris
rostlina používaná už před 5000 lety v Číně a Indii k podpoře hormonální produkce mužů i žen. Za hlavní obsahové látky lze považovat deriváty cholestanu, ergostanu a spirostanu. Tyto sapogeniny po kyselé hydrolýze poskytují diosgenin, gitogenin, chlorogenin, ruskogenin, dioscin a řadu dalších. V humánních pokusech se směs saponinů a sapogeninů ukázala jako promotor zvýšení hladiny testosteronu. V dávce 750 mg/den se zvýšila hladina LH o 72% a hladina testosteronu o 41%. Pozitivní vliv byl zaznamenán i u spermiogramu. U žen zlepšují látky libido, zlepšují proces ovulace. Tribulus pomáhá tímto nehormonálním zásahem zvýšit atletickou výkonnost.

Zinek je katalytickou součástí více než 200 enzymů, strukturální součástí řady proteinů a hormonů. Má významný vliv na imunitní systém a činnost mužských pohlavních orgánů. Používá se při mužské neplodnosti a to proto, že zvyšuje plazmatickou hladinu testosteronu. Bylo zjištěno, že zvyšuje sílu a výdrž atletů.

Chrom zvyšuje efektivnost využití inzulínu a jeho schopnost přenášet glukózu, ovlivňuje významně metabolismus tuků, bílkovin a sacharidů. Náročný a dlouhodobý trénink zvyšuje potřebu chromu.

Selen je součástí některých enzymových systémů, které se významně podílejí na eliminaci volných kyslíkových radikálů - působí antioxidačně. Nedostatek selenu způsobuje náchylnost vůči infekcím, zvyšuje riziko onemocnění kardiovaskulárního systému a novotvarů.

Skladem (>5 ks)
Značka: Carne Labs
595 Kč 531,25 Kč bez DPH
Kategorie: Stimulanty a anabolizéry
Hmotnost: 0.2 kg
Carne Labs Tribulus Terrestris
Tip
odeslání do druhého dne
Odeslání do druhého dne
na jakékoliv místo v ČR
Slevové akce
Mnoho výhod
pro naše dlouhodobé zákazníky
garance spokojenosti
Garance spokojenosti
přes 30 let na trhu

Doporučené dávkování:

 

1 tableta ráno před jídlem nebo večer před jídlem.

 

Složení:

 

Tribulus terrestris (40% saponins), plnidlo: mikrokristalická celulóza, glukonát zinku, protispékavá látka: fosforečnan vápenatý, stearan hořečnatý, kvasnice s organicky vázaným selenem, chróm polynikotinát.

Průměrné hodnoty

2 tablety

Tribulus Terrestris extrakt s obsahem 40% saponinů

2000 mg

Zinek

25 mg

Selen

55 ug

Chróm

100 ug

 

 

Upozornění: jedná se o doplněk stravy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: