30% sleva s kódem CARNE30
55 hodnocení

Carne Labs Chondramax 100 tablet

Chondramax v sobě skoupí trojkombinaci aktivních látek pro ovlivnění kloubní chrupavky glukosamin, chondroitin sulfát a MSM.

Glukosamin je tělu vlastní látka působí tak, že je schopen příznivě ovlivnit rovnováhu metabolických dějů probíhajících v chrupavce. Glukosamin vzniká v těle z glukózy a aminokyseliny glutaminu. Glukosamin je důležitý při tvorbě šlach, kůže, nehtů, očí. Glukosamin sulfát má příznivé účinky proti bolesti a zánětu při artróze kloubů. Glukosamin je látka stimulující tvorbu kloubní chrupavky je využíván především u všech forem degenerativních onemocnění kloubů.
Chondroitin sulfát je jednou z hlavních složek kloubních chrupavek, kde váže vodu a propůjčuje pružnost. Chondroitin sulfát je glykosaminoglykan hojně zastoupený v mezibuněčné hmotě chrupavek. Chondroitin sulfát dle studií dokáže zastavit, zpomalit ztrátu kloubní chrupavky. Chondroitin sulfát značně snižuje bolest u lidí, kteří trpí osteoartrózou.
MSM – Methylsulfonylmethan přirozená forma organické síry. Má mírné protizánětlivé působení, používá se pro "výživu chrupavek" v kombinaci glukosaminem + chondroitinem. Methylsulfonylmethan je důležitý pro tvorbu kolagenu, některých vitamínů a aminokyselin. Je známo, že ochraňuje tkáně před negativním účinkem volných radikálů (antioxidační aktivita).

Výrobek podporuje regeneraci kloubů. Vhodné užívat 3 měsíce a po 2 měsících kůru opakovat. Doporučujeme při nadváze snížit hmotnost, pomocí redukční diety a vhodné sportovní aktivity.

Skladem (>5 ks)
Značka: Carne Labs
440 Kč 392,86 Kč bez DPH
Kategorie: Vitamíny
Hmotnost: 0.12 kg
Carne Labs Chondramax
Tip
odeslání do druhého dne
Odeslání do druhého dne
na jakékoliv místo v ČR
Slevové akce
Mnoho výhod
pro naše dlouhodobé zákazníky
garance spokojenosti
Garance spokojenosti
přes 30 let na trhu

Doporučené dávkování:

 

1 tableta ráno, v poledne, večer po jídle.

 

Složení:

 

1 tableta obsahuje:
Glukosamin sulfát KCl 500 mg
MSM 300 mg
Chondroitin sulfát Na 100 mg

 

Obsah ostatních účinných látek v 1 kapsli:

Chondroitin sulfát

100 mg

Glukosamin sulfát

500 mg

MSM – methylsulfonylmethan

300 mg

 

 

Upozornění: jedná se o doplněk stravy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: