30% sleva s kódem CARNE30
54 hodnocení

Carne Labs Mega HMB 120 tablet

Mega HMB je speciální doplněk sportovní výživy, který jako první nabízí ve svém složení s HMB i L-arginin (vzniká nitric oxid). Oblíbený výrobek mezi sportovci, kteří chtějí docílit nárůstu svalové hmoty a síly.

 

HMB (hydroxy-methyl butyrát) je nesteroidní, tělu vlastní látka, která je produktem látkové přeměny aminokyseliny L-leucinu.

 

L-arginin je esenciální aminokyselina, která je v organismu zdrojem oxidu dusnatého, který způsobuje uvolnění a rozšíření cév. To napomáhá většímu přívodu kyslíku a potřebných živin pro kosterní svalstvo.

Skladem (>5 ks)
Značka: Carne Labs
550 Kč 491,07 Kč bez DPH
Kategorie: Stimulanty a anabolizéry
Hmotnost: 0.16 kg
Carne Labs Mega HMB
Tip
odeslání do druhého dne
Odeslání do druhého dne
na jakékoliv místo v ČR
Slevové akce
Mnoho výhod
pro naše dlouhodobé zákazníky
garance spokojenosti
Garance spokojenosti
přes 30 let na trhu

HMB (hydroxy-methyl butyrát) funguje v organismu tak, že působí proti katabolickému hormonu kortizolu, který se tvoří v nadledvinkách. Kortizol je glukokortikoid, jenž je antagonistou androgenních steroidů, které působí v těle anabolizující projevy. Potlačení katabolických účinků je prospěšné pro kvalitní růst svalové hmoty.

Kortizol působí na svalovou tkáň katabolicky a na jaterní tkáň anabolicky. Dle výzkumů dochází při podávání HMB a současném posilování k většímu nárůstu svalové hmoty než u cvičenců, kteří tento suplement neužívali.

L-arginin stimuluje imunitní systém, zvyšuje tvorbu kolagenu, podílí se na zvýšení svaloviny a na snížení obsahu tělesného tuku. Arginin napomáhá detoxifikaci jater prostřednictvím neutralizace amoniaku, který může vznikat po extrémní zátěži a při nedostatku sacharidů u nevhodných redukčních diet. Napomáhá i v léčbě neplodnosti u mužů. Vysoké intravenózní dávky zvyšují hladinu růstového hormonu. V orální aplikaci je efekt nižší a bohužel se musí docilovat extrémní dávkou argininu a tím i vyšším výskytem nežádoucích účinků. Arginin se v těle proměňuje na oxid dusnatý (NO) a zajištuje náhlý přísun energie, výbušnost a mírné roztažení cév, čímž umožňuje lepší dodávání živin a vstupování glykogenu do svalu. Lidé trpící virovou infekcí by neměli arginin užívat. Vysoce efektivní je kombinace HMB - kreatin - BCAA, kde je pozorováno zvýšení výkonnosti, úbytek tuku a nárůst svalové hmoty.

 

Doporučené dávkování:

 

1 - 2 tablety ráno a večer

 

Složení:

L-arginin HMB (L-arginin hydroxymethyl butyrát), stabilizátor: mikrokrystalická celulóza, škrob, maltodextrin, protispékavá látka: stearan hořečnatý, oxid křemičitý, stabilizátor: hydroxymethylcelulóza

 

Nutriční hodnoty a složení:

 

Tabulka nutričních hodnot: 

100 g

energetická hodnota

1492,6 kJ/352 kcal

bílkoviny

79,5 g

sacharidy

0,9 g

tuky

3,4 g

 

Tabulka nutričních hodnot: 

2 tablety

L-arginin HMB

1000 mg

z toho L-arginin

600 mg

z toho HMB

400 mg

 

 

Upozornění: jedná se o doplněk stravy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: