30% sleva s kódem CARNE30
49 hodnocení

Carne Labs Carne Carn 1l

Carne Carn je vysoce kvalitní spalovač založený na L-Carnitine v unikátní tekuté formě s přídavkem palatinózy. L-Carnitin je tělu vlastní aminokyselina, zlepšuje transport mastných kyselin (tuků) do mitochondrií, kde dochází k jejich „spalování“ a použití na energii. Palatinóza je disacharid vyráběný enzymaticky ze sacharózy. Má nízký glykemický index (GI) jen 32.To vede k nízkému nárůstu hladin glukózy v těle a inzulínu. Nízký glykemický index může být proto užitečný pro snížení rizika nadváhy a obezity.

Příchuť
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (>5 ks)
Značka: Carne Labs
530 Kč 473,21 Kč bez DPH
Kategorie: Spalovače tuků
Carne Labs Carne Carn
Tip
odeslání do druhého dne
Odeslání do druhého dne
na jakékoliv místo v ČR
Slevové akce
Mnoho výhod
pro naše dlouhodobé zákazníky
garance spokojenosti
Garance spokojenosti
přes 30 let na trhu

L-KARNITIN byl objeven v mase zvířat v roce 1906. Chemická struktura popsaná v roce 1927. Označen jako kvartérní amin a také nazýván vitamin BT (označení T bylo přidáno podle moučného červa Tenebrio molitor), který ke své existenci potřebuje karnitin. L-karnitin je přenašeč mastných kyselin do matrix mitochondrií. Hlavní funkcí karnitinu je dodávání energie pro srdeční svalstvo, které tak získává většinu energie pro svou činnost. Karnitin je v těle syntetizován ze dvou esenciálních aminokyselin, lyzinu a methioninu. K jeho tvorbě je však zapotřebí vitamínu C, pyridoxinu, niacinu a železa. Karnitin je tedy látka tělu vlastní, která se asi z 30% syntetizuje v organizmu (proto není vitamín, ale vitagen). Karnitin ovlivňuje lipidový profil v krvi i v jiných tkáních. Po podávání karnitinu u špičkových sportovců byl zaznamenán signifikantní úbytek podkožního tuku za 3 týdny, zatím co tělesná hmotnost se nezměnila. Vysoký obsah tuku v dietě snižuje plazmatické hladiny karnitinu a zvyšuje jeho močovou exkreci. Karnitin zlepšuje funkci jater, přispívá totiž k detoxikaci amoniaku, zvyšuje syntézu urey z amoniaku. Karnitin zlepšuje i pohyblivost spermií. Užíváním karnitinu lze zvýšit sportovní výkon zvýšením svalového výkonu. K tomu však není jen důležité množství karnitinu, ale především délka aplikace. Ke zvýšení sérového karnitinu dochází relativně brzy, ke zvýšení svalového karnitinu je zapotřebí doba několika týdnů. Ani 15 gramů karnitinu nevyvolá toxické příznaky, ideální příjem karnitinu jsou 1-3g/den, muži s větší aktivní svalovou hmotou, by mohli užívat i vyšší dávky karnitinu.

PALATINÓZA (isomaltulóza) je disacharid vyráběný enzymaticky ze sacharózy. Má nízký glykemický index(GI) jen 32.To vede k nízkému nárůstu hladin glukózy v těle a inzulínu. Nízký glykemický index může být proto užitečný pro snížení rizika nadváhy a obezity. Palatinóza vykazuje vynikající stabilitu v nápojích a velmi dobrou rozpustnost Konzumace potravin/nápojů obsahujících isomaltulózu místo cukru vede k omezení nárůstu hladiny glukózy v krvi po jejich konzumaci v porovnání s potravinami nápoji obsahujícími cukr.

 

Doporučené dávkování:

 

5 - 10 ml ráno nalačno, nebo 30 až 40 minut před dopoledním výkonem. .Odpoledne 5 - 10 ml nebo 30 až 40 minut před výkonem. V době volna 5-10 ml ráno nalačno a 10 ml odpoledne.

 

Složení:  

  • L-Karnitin báze
  • Palatinóza (Isomaltulóza)

20 ml obsahuje

  • 2000 mg
  • 3000 mg

100 ml obsahuje

  • 10000 mg
  • 15000 mg

celé balení obsahuje

  • 100 g
  • 150 g

 

Upozornění: jedná se o doplněk stravy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: