30% sleva s kódem CARNE30
51 hodnocení

Carne Labs Super Fat Burners 200 tablet

Velmi populární a efektivní doplněk stravy, který se používá jako „odbourávač tuku“. Působí velmi příznivě na metabolismus mastných kyselin. Super Fat Burners podporuje regeneraci jaterní tkáně a všechny obsažené složky příznivě působí na celý organismus.

Skladem (>5 ks)
Značka: Carne Labs
640 Kč 571,43 Kč bez DPH
Kategorie: Spalovače tuků
Hmotnost: 0.3 kg
Carne Labs Super Fat Burners
Novinka
odeslání do druhého dne
Odeslání do druhého dne
na jakékoliv místo v ČR
Slevové akce
Mnoho výhod
pro naše dlouhodobé zákazníky
garance spokojenosti
Garance spokojenosti
přes 30 let na trhu

Super Fat Burners obsahuje:

CHOLIN: patří do skupiny biolátek zvaných fosfoglyceridy. Jeho funkcí je výstavba buněčných membrán, mobilizace tuku, snižování hladiny cholesterolu. Cholin významně ochraňuje játra a ledviny. Cholin zlepšuje paměť a podporuje tvorbu myelinových obalů u nervů. Cholin pomáhá při onemocnění jater a žlučníku.

INOZITOL: nedostatek způsobuje akumulaci tuku v játrech – napomáhá metabolizaci mastných kyselin v játrech a působí jako přenašeč různých hormonálních signálů mezi buňkami. Inozitol je nezbytně nutný pro růst vlasů. Nedostatek může vést k padání vlasů, podrážděnosti, náladovosti a praskání kůže.

METHIONIN: esenciální aminokyselina v kombinaci s cholinem tvoří tzv. lipotropní látky, které brání vzniku tukové infiltrace jater při jejich toxickém poškození. Tato aminokyselina pomáhá ve funkci trávící soustavy, zajišťuje detoxikaci škodlivých látek, jako je olovo a další těžké kovy. Brání rozvoji svalové slabosti, lámavosti vlasů a účinkům radiace. Methionin je účinný antioxidant.

KARNITIN: alifatická aminokyselina nebo také vitamín BT. Látka tělu vlastní. Karnitin stimuluje transport mastných kyselin s dlouhým řetězcem přes vnitřní membránu mitochondrií. Karnitin má schopnost odbourávat tuk a urychluje přísun kyslíku do buněk. Karnitin příznivě působní na srdeční sval a je používán klinicky u některých typů srdeční atrofie. Karnitin má za sebou několik let intenzivního výzkumu na poli biochemie a můžeme ho bez váhání doporučit jako kvalitní odbourávač tuku.

PIKOLINAT CHROMU: má vysokou biologickou dostupnost, zvyšuje efektivnost inzulínu a jeho schopnost přenášet glukózu do svalu. Pikolinát chromu snižuje chuť k jídlu.

LECITIN: nedoceněná látka, zlepšuje regeneraci organismu po intenzivní zátěži, zlepšuje paměť, snižuje hladinu cholesterolu, ochraňuje jaterní tkáň a působí v metabolismu tuků. Ochranné blány kryjící mozek jsou tvořeny lecitinem a svaly i nervové buňky rovněž obsahují tuto substanci. Lecitin chrání proti kardiovaskulárním onemocněním, podporuje funkce mozku a zlepšuje vstřebávání thiaminu v játrech a vitamínů A a E ve střevech.

L-LYZIN: esenciální aminokyselina, která se účastní syntézy svalů, funguje jako nezastupitelná stavební jednotka svalu. Lyzin podporuje absorpci vápníku, udržuje rovnováhu dusíkatých látek. Snižuje vysokou hladinu sérového triglyceridu. Může být využit při léčbě herpes viru.

VITAMÍN B6: pyridoxin se podílí na větším množství tělesných funkcí než kterákoliv jiná živina. Ovlivňuje fyzické i duševní zdraví. Pyridoxin napomáhá v udržování rovnováhy mezi sodíkem a draslíkem, podporuje tvorbu erytrocytů, růst buněk. B6 blokuje tvorbu toxického homocysteinu a hraje důležitou v roli v metabolismu bílkovin. Má nepostradatelnou úlohu v tvorbě imunity.

ŽELEZO: hlavní funkcí je tvorba hemoglobinu , myoglobinu a okysličování krve. Železo podporuje zdravý imunitní systém a tvorbu energie.

KYSELINA OLEJOVÁ: nenasycená mastná kyselina řady Omega 9, příznivě působí jako prevence vzniku aterosklerózy. Podporuje zdravou kůži, vlasy, snižují krevní tlak. U těžkých případů rakoviny prsu s metastázemi se využívá léčby protilátkami (lék Herceptin). Kyselina olejová zvyšuje účinek léčby a oddaluje nástup rezistence k tomuto léku.

KYSELINA LINOLEOVÁ: esenciální mastná kyselina řady Omega 3. Působí v prevenci aterosklerózy v součinnosti s ostatními látkami jako jsou esenciální mastné kyseliny, lecitin, cholin, inozitol, česnek, vitamín E, C a niacin. Pozitivně ovlivňuje metabolismus tuků, snižuje hladinu cholesterolu a triglyceridů. Zmenšuje se riziko tvorby krevních sraženin. Esenciální mastné kyseliny napomáhají přenosu nervových vzruchů a jsou nutné pro normální vývoj a funkci mozku.

 

Doporučené dávkování:

 

2 tablety ráno po jídle a 2 tablety odpoledne

 

Složení:

 

4 tablety obsahují:

 • 1800mg cholin
 • 400 mg methionin
 • 200 uq chrom
 • 500 mg l-karnitin komplex
 • 20mg lecithin
 • 200 mg kyselina linoleová
 • 100 mg inositol
 • 10 mg vitamin B6
 • 200 mg lysin
 • 8 mg železo
 • 100 mg kyselina olejová

 

Upozornění: jedná se o doplněk stravy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: